Jdi na obsah Jdi na menu

Aktivity 2010/2011

13. 5. 2013

..................................................   aktivity 2010/2011 ....................................

- Příměstský tábor pro předškoláky "NEŽ ZAČNE ŠKOLA" ve dnech 29.-31.srpna

- Dívčí příměstský tábor 18.-22.7.

- 16.7.-Kumštování - ve 14 hod soubor Klobučan

- Příměstský tábor 11.-15.7. - logo-program-eu.jpgerb-trnc.kraj.jpg

 

- Letní československý tábor 9.-15.2011 Bánovce nad Bebravou

-  2.7. výlet Bánovce nad Bebravou

 

 

- sobota 25.6. Svatojánská slavnost ve Vlachovicích - vystoupení CM Malý Kobučánek - více ZDE

- sobota 25.6. od 9 hod na náměstí Běh naděje - vystoupení mažoretky, discotance, aerobic, latina

- pátek 24.6. od 15 hod pietní vzpomínka Konfederace politických vězňů - vystoupení mažoretky, discotance "Karkulky" a Klobučánek "Jak sa dělá muziga"

- sobota 18.6.odpoledne - dětský den na hřišti - vystoupení mažoretky, discotance, aerobic, latina

- Pobytová akce Řecko Fourka 9.-20.6.2011

- pátek 3.6. Farmářské trhy před muzeem - vystoupení Klobučánku ve 13 hod 

- pátek 27.5. ve 13.30-14 hod  Bambiriáda Zlín + výlet do Galaxie

- 21.5. Soutěž ve Zlíně - mažoretky, aerobic a discotance

- Pobyt pro seniorky 20.-21.5. Uherské Hradiště

- neděle 8.5. Den matek

- sobota 7.5. Přehlídka CM Zlín

- 29.dubna vystoupení pro seniory na KD - folklor a sportovní kroužky

- 29.dubna výlet Uherské Hradiště, Buchlovice

- 28.4. výroba čarodějnic

- 26.4. zájezd na skupinu Kabát ve Zlíně

- 20.dubna velikonoční tvoření - 13-16 hod

- 19.-20. dubna akce ke Dni země - výstava plagátů, fotografií, malování na chodníku

- 16.-17.dubna velikonoční tvoření na Kyčerce Velké Karlovice

- sobota 16.dubna ve 14 hod region DFS v Rožnově pod Radhoštěm - účast souboru Klobučánek

- pátek 15.dubna - 9-13 hod pro ZŠ, MŠ a veřejnost velikonoční tvoření a program na KD Klobučan, od 14 hod dětský valašský bál

- 11.-13.dubna pobytová akce Nadace DKS

- 10.dubna - soutěž region Zpěváčků - výsledky  ZDE

- 1.-3.dubna - pobytová akce Nadace DKS

- čtvrtek 30.března akce na zahradě ke Dni země pro 4.třídy

- neděle 27.března soutěž 13 hod dětských souborů střední Valašsko a Valašskoklobucko : soubory Iskérka z Brna, Malé Zálesí, Klobučánek (2 skupiny), Malý Vsacánek, Malá Jasénka, Malá Lipta. Fotky ZDE

- sobota 26.března soutěž Discotance Uherský Brod

- 20.března 14 hod soutěž zpěváčků Valašskoklobucka - výsledky ZDE

- 15.-17.března keramika na DDM pro ZŠ - foto ZDE

- neděle 13.března - lyžování na Kyčerce  - informace Hana Tarabusová 731163592

- úterý 8.března - Fašanková obchůzka od 14 hod od Kosenky

- neděle 6.března - výrazový tanec - informace ZDE

- jarní prázdniny - úterý až neděle 15.-20.2. lyžování na Kyčerce pro rodiny s dětmi a mládež od 16 let, pobytová akce

- jarní prázdniny - úterý a čtvrtek výtvarné tvoření

- jarní prázdniny - keramika v Újezdě

- vystoupení mažoretek na Plesu města a Mysliveckém plese

- 26.-27.1. - dopoledne na DDM pro MŠ

- lyžování na Kyčerce leden-únor

- besídka Aj. - úterý 22.12. 

- pondělí 20.12. besídka CM a sboru

- bruslení a plavání Uherský Brod - čtvrtek 16.12.

- zdobení perníčků - úterý 15.12. od 13 hod

- úterý 14.12. - v 10 hod dopoledne vystoupení sboru a CM v ZŠ a odpoledne pro bývalé učitele

- čtvrtek 9.12. - okresní přebor v šachu ve Slavičíně

- pečení perníčků - 7.-8.12.

- 2.-5.12.  - 19.valašský mikulášský jarmek - program

- vystoupení v Sokole 25.11. -mažoretky, discotance, aerobic

- pondělí 22.11. - šachový turnaj na DDM

- čtvrtek 18.11. - šachový turnaj v ZŠ

- 14.listopadu - 14. klobucký skřivánek - informace a přihláška

-  26.-27.10. Soustředění Klobučánek na Jelenovské

- Divadélko pro 2.tř.

- Cvičení mažoretek v ZŠ

- 8.října - 10 hod koncert pro 1.-4.tř. ZŠ , od 15 hod Dětský valašský bál a od 20hod Posezení u cimbálu - KD Klobučan

- září - prosinec - programy pro ZŠ a MŠ - "Zpívání vlársků dolinů" - CD a metodické materiály k dispozici na DDM , tel. 731 163 592 - náhled ZDE

- 21.9.- slavnostní otevření "ekoparku" - hry, vystoupení mažoretek a discotance

- 18.9. - Běh naděje - vystoupení kroužků - aerobic, disco tance, mažoretky

- 8.9. Den pro světlušku - sbírka na pomoc nevidomým  

 - 28.-29.6. - Šachový turnaj pro ZŠ

 - 7.září - zápis TS ELES - tělocvična TJ SOKOL, od 15 hod děti 11-15 let, od 16 hod děti 5-11 let. Rozdělení do skupin podle věku, příprava na výběr do soutěžních skupin. - více ZDE

 - doplněny časy kroužků !!!

 - 19.9. Den mobility - akce na náměstí a cyklostezka

 - Aerobic- 6.11. není Aerobic. Náhradní hodina je v sobotu 10.11. v 15 hod

- v sobotu 3.11. NENÍ AIKIDO , máte možnost přijít do dospělé hodiny v pátek 2.11. v 18 .30 sraz vchod D

 - 13.11. NENÍ  AEROBIC  - nemoc

 - jarní prázdniny na DDM - pondělí-čtvrtek PC, stolní tenis, stolní fotbal a hry, čtvrtek výtvarné tvoření, pátek keramika