Jdi na obsah Jdi na menu

Kroužky, přihláška

Přihlášky ke stažení -  ZDE   , Vnitřní řád DDM ZDE  ,  Přílohač.1   ZDE

 

                          Nabídka zájmových kroužků

                      DDM Valašské Klobouky 2017/2018

                                                          Aktualizace 25.9.2017

Společenské vědy a estetika                                

1.        Klub maminky s dětmi do 2 let – povídání na aktuální témata, sdílení starostí a radostí, tvoření, úterý  9-11 hod pro větší děti (chodící), čtvrtek 9-11 pro miminka, 100 Kč ročně (materiál na výrobky není v ceně kroužku), Leona Šabršulová, od 3.10.

2.        Mateřinka děti 2-3 let – hry, cvičení, zpěv s rodiči – čtvrtek 15.30-16.30 hod., 300 Kč, HT, od 5.10.= do odvolání činnost pozastavena

3.        Klobučánek přípravka děti 3-5 let (bez rodičů, děti již budou účinkovat ve vánočním  programu) – pondělí 15.30-16.30 hod., 200 (+ 400 krojovné hrazeno u partnera NS Klobučan), od 25.9., HT

4.        Klobučánek Malúšata 6 - 8 let, středa 16.30-17:30 hod., 200 Kč (+400 krojovné hrazeno u partnera NS Klobučan), od 20.9., Anna Švachová

5.        Malý Klobučánek  9-15 let, středa 14:30-16 hod,  200 Kč (+600 krojovné hrazeno u partnera NS Klobučan), od 12.9., HT

6.        Klobučánek  14-17 let –pátek 17.30-19 hod, 200 Kč (+800 krojovné hrazeno u partnera NS Klobučan), od 15.9., HT

7.        Chlapecké hry a odzemek, pátek 16.30-17.30 hod, 200 Kč (+800 krojovné hrazeno u partnera NS Klobučan), od 6.10.

8.        Paličkování –děti i dospělí, pondělí 13:30-15:00 hod,  300 Kč, Mgr. Miloslava Fojtíková, od 4.10.

9.        Keramika děti od 5 let, čtvrtek 15.15 hod, cena 300 Kč pololetně, Eva Fojtíková, od 5.10.

10.     Výtvarné tvoření a keramika 1.-5.tř. - pondělí 14 hod, 400 Kč ročně, Leona Šabršulová, od 2.10.

11.     CM Klobučánek – výuka hudebních skupin probíhá ve spolupráci se soukromou ZUŠ

12.     Hra na kytaru,c imbál, housle, violoncello, dechové a žesťové nástroje, flétnu, klavír, varhany, ukulele, bicívýuka probíhá ve spolupráci se soukromou ZUŠ, přihlášky průběžně tel 731 163 592

13.     Pěvecký sbor –středa 13.30, ZŠ Val. Klobouky, 200 Kč, Mgr. M.Rozmánková, od 27.9.

14.     Zdravotnický kroužek – první schůzka úterý a pátek 14 hod, Ludmila Šulcová, 200 Kč ročně

15.     Hravá angličtina  - skupina pro MŠ a 1.tř.5-6 let středa 14 hod, hlaste se v září na tel. 731 163 592, cena 400 Kč ročně, Leona Šabršulová, startovací hodina středa 11.10.

16.     Hravá angličtina  - skupina pro děti 4- 5 let- středa 15 hod, po dohodě možné i ve čtvrtek, hlaste se v září na tel. 731 163 592, cena 400 Kč ročně, Leona Šabršulová, startovací hodina středa 11.10.

17.     Angličtina pro 6.-9.tř.  - konverzace, doučování, příprava na SŠ , pondělí 14.30 hod, hlaste se v září na tel. 731 163 592, cena 400 Kč ročně, Adéla Ročáková, startovací hodina pondělí 16.10., cena 400 kč ročně

18.     Angličtina pro dospělézměna na středu = skupina věční začátečníci 16.30 hod, skupina mírně pokročilí středa 17.30 hod, cena 500 kč za pololetí, Adéla Ročáková, startovací hodina středa 18.10.

19.     Jazyk český hrou – Mgr. Ingrid Olšarová, 200 Kč

20.     Jazyk český hrou – Mgr. Marcela Charvátová, 200 Kč

21.     Jazyk český hrou – Mgr. František Mikulčík, 200 Kč

22.     Vyšívání a zpěv – pátek 16.30 hod, cena 200 Kč (+800 krojovné)

23.     Šikulové 1.-5.tř. - kreativní tvoření a zábava, úterý 14 hod, cena 300 Kč ročně, Leona šabršulová, od 3.10.

24.     Moderní dívka 6.-9.tř – tvoření módních doplňků, základy vaření, kosmetika, sdílení radostí i starostí, čtvrtek 14 (15) hod, 200 kč ročně, Leona Šabršulová, od 5.10.

25.     Školička pro předškoláky – Mgr.Iva Červenková a Mgr.Petra Sporková, 400 Kč

 

Technika a přírodověda 

26.     Matematika hrou – Mgr. Věra Vyoralová, cena 200 Kč

27.     Matematika hrou – Mgr. Lenka Tomaštíková, cena 200 Kč

28.     Modelářský kroužek – úterý v 15.45 hod, 400 Kč ročně, Ing. Rostislav Staněk, od 3.10.

29.     Práce na PC – dospělí a senioři – dle domluvy, 300 Kč/kurz , Tarabusová H., od října

30.     Rybářský kroužek –pondělí v 15.30, 300 Kč Milan Maček, Milan Maček, od 5.10.

 

Sportovní aktivity

31.     Cvičení senioři,  středa a čtvrtek v 9 a 10 hod., 200 Kč pololetně, J.Bednářová, od 21.září

32.     Cvičení ženy - úterý 19:00 hod. , 400 Kč, Mgr. Jindra Bednářová, od 20.září

33.     Šachový kroužek –pátek 14:00 hod Penzion, 200 Kč, Radim Orsák, od 6.10.

34.     Volejbal – pátek tělocvična ZŠ, 300 Kč, info Mgr.Dita Svitálková, od října

35.     Stolní tenis– pondělí 14 hod a úterý 13 hod na DDM, 300 Kč, od října

36.     Aerobic děti – pátek 14:30 hod, Tereza Čížová., 300 Kč, od 6.10.

37.     Aerobic dospělí a Bodystyling –čtvrtek 18.00 hod., 400 Kč, Mgr.J.Nahodilová, od 5.10.

38.     Mažoretky a roztleskávačky – 7-12 let čtvrtek 14 hod, 300 Kč ročně, trenérka Nikola Balážová a Hana Tarabusová,  od 7.9., MINI MAŽO 5-7 let čtvrtek ve 13 hod od 5.10., hlaste se předem 731 163 592

39.     Tae-bo a BOSU – pondělí 19 hod a čtvrtek 19 hod., 400 Kč, Dagmar Dubnická, od 18.9.

40.     Florbal – tělocvična ZŠ, úterý 18.30 hod, 400 Kč, Mgr. Michal Láník, od 3.10.

41.     Kondiční kulturistika – celý týden, 500 Kč čtvrtletně, Svatopluk Spáčil, celoročně

42.     TS ELES -  MINI A – pondělí 15.30-17 tělocvična Gymnázia a středa 17- 18.30 tělocvična ZŠ, 1500 Kč (+startovné, kostým a dopravné hrazeno u partnera taneční spolek ELES) , Mgr. Lucie Sovadinová, od 18.9.

43.     TS ELES -  MINI B – pátek 16-17:30 tělocvična Gymnázia, 1000 Kč (+startovné, kostým a dopravné hrazeno u partnera taneční spolek ELES), Vendula Sovadinová, od 22.9.

44.     TS ELES -  DĚTI A -  pondělí 17-19 tělocvična ZŠ, středa 16.30-18.30 tělocvična Gymnázia, cena 1500 Kč (+startovné, kostým a dopravné hrazeno u partnera taneční spolek ELES), Marcaníková, od 18.9.

45.     TS ELES -  DĚTI B -  pondělí 17-18.30 tělocvična Gymnázia a pátek 16.30-18.30 hod tělocvična ZŠ, cena 1500 Kč (+startovné, kostým a dopravné hrazeno u partnera taneční spolek ELES), Mgr. Lucie Sovadinová, od 18.9.

46.     TS ELES -  JUNI A – úterý 17-19 tělocvična ZŠ a čtvrtek 16:30-18:30 tělocvična Gymnázia, cena 1500 Kč (+startovné, kostým a dopravné hrazeno u partnera taneční spolek ELES), Aneta Marcaníková, od 19.9.

47.     TS ELES -  JUNI B –  úterý 16-18 tělocvična Gymnázia a čtvrtek 16.30-18 hod tělocvična ZŠ, cena 1500 Kč (+startovné, kostým a dopravné hrazeno u partnera taneční spolek ELES), Sovadinová Lucie, od 19.9.

48.     TS ELES HVK – pátek 17:30-19:30 tělocvična Gymn.,cena 500 Kč pololetně (+startovné, kostým a dopravné hrazeno u partnera taneční spolek ELES), A.Marcaníková, od 22.9.

49.     TS ELES HOBBY - úterý 16:30-17:15 hod DDM, cena 500 Kč, Sovadinová L., od 19.9.

50.     TS ELES RODIČE - čtvrtek 18.30-20:30 hod.,tělocvična ZŠ, cena 1000 Kč (+startovné, kostým a dopravné hrazeno u partnera taneční spolek ELES), LS, od 21.9.

51.     POWER JOGA – středa 18:30 hod., 400 Kč ročně, Dis. Ilona Křivdová, od 4.10.

52.     Míčové hry I. - V.  info TJ Spartak, 200 Kč

53.     AIKIDO  – děti od 7 let, dospělí, sobota v 16 hod, Martin Kubiš, 400 Kč pololetně,od 7.10.

54.     Cvičení rodičů s dětmi  1.-6.-tř.- tělocvična TJ SOKOL, info Trčková

55.     Street Fight - 400 Kč/pololetně, Bc. Martin Hudek, bude upřesněno, zájem hlaste na tel. 731 163 592

56.     Fotbal děti 5-7 let, úterý 16:45-17:00 hod tělocvična ZŠ, Jiří Dohnal,cena 300 Kč, od 3.10.

57.     Sportovní hry Brumov  -Martin Krahula, cena 200 Kč, Brumov

58.     „H“ klub – klub pro pohybově postižené, Návojná, bude upřesněno

59.     Karateděti středa 15-16 hod tělocvična ZŠ, cena 420 Kč (+poplatek AKVK,z.s.), dospělí úterý 18 - 19.30 hod tělocvična Gymnázia, cena 550 Kč (+poplatek AKVK,z.s.), členové mohou využívat i treninky v Brumově-Bylnici a Horní Lidči, více info  www.karatevk.cz  , 

60.   Gymnastika - děti 2.-6.tř., základy akrobacie, pondělí 16.30 hod na ZŠ , Jitka Pletánková, cena 500 kč pololetně

 

Kroužky v okolí budou upřesněny.

 

Informace v DDM osobně (Mlýnská 432, Valašské Klobouky), na www.ddmvk.cz  nebo prostřednictvím emailu  ddm@ddmvk.eu, případně telefonicky: Mgr. Michal Láník (739 030 002), Hana Tarabusová (731 163 592), Mgr. Lucie Sovadinová kroužky TS ELES  (734 722 188).