Jdi na obsah Jdi na menu

TS ELES

Sezona TS ELES 2017/2018

Mistrovství Moravy Bohumín Czech dance masters -8.5.2018

Do Bohumína vyjelo kolem 100 tanečníků a všichni získali postup na MČR. Velký obdiv a gratulace všem našim tanečníkům.
1. místo mini extraliga disko show -Bojujeme s rýbou
1. místo děti- II.liga disco dance - No fear
1. místo děti- II.liga disko show- Frčím si to na netu
2. místo juni -hobby disco dance -Seriously
4. místo juni -II.liga disco dance- It s hard to say
Jsme na Vás pyšní:)

Fokus Nový Jičín. 20.4.2018

2. místo a speciální cena za nejlepší kostým.- mini b- Opičí dobrodružství 

 
Příbor 14.4.2018
1. místo mini b- Opičí dobrodružství
 
Regionální kolo taneční soutěže Czech dance tour Otrokovicíce 14.4.2018
1. místo mini A- Bojujeme s rýbou
1. místo děti B- Frčím si to na netu
3. místo senioři- Nejsou buchty jako buchty
4. místo juni B - Seriously

Mia festival otrokovice 15.4.2018
1. místo mini B - Opičí dobrodružství
1. místo juni B- Seriously

Hot dance Zubří 8.4.2018
1. místo Děti A- No fear
2. místo Mini A- Bojujeme s rýbou
2. místo Juni A- Its hard to say
2. místo Děti B- Frčím si to na netu
2.místo Senioři- Nejsou buchty jako buchty
4. místo Juni A- Move your body
6. místo Juni B - Seriously

Region Taneční skupiny roku Zlín 31.3.2018
1.místo MA-Bojujeme s rýbou
1.místo DB - Frčím si to na netu
2.místo DA - No fear
2.místo senioři - Nejsou buchty jako buchty
2.místo JA - It s hard to say
7.místo JB - Seriously

Region Czech dance masters Přerov 24.3.2018

1. místo Mini A Bojujeme s rýbou- přeřazení do extraligy disko show
1. místo Děti A- Frčím si to na netu- přeřazení do 2. ligy disko show
1. místo Juni B- Seriously
2. místo Mini B- Opičí dobrodružství
2. místo Juni A - It s hard to say
2. místo senioři- Nejsou buchty jako buchty
3. místo Děti A - No fear

O Valašský Klobouk 17.3.2018 1.místo DA - No fear
1.místo MA - Bojujeme s rýbou
1.místo DB - Frčím si to na netu
1.místo JA - It s hard to say
1.místo JB - Seriously
2.místo rodiče - Nejsou buchty jako buchty
3.místo MB - Opičí dobrodružství


Soutěže a vystoupení TS ELES podzimní liga 2017

 

 

 

21.-22.9.2017  Ústí nad Labem Mistrovství Světa Street a disco show a Světovy pohár disco dance

Julie Lišková je 3.místo solo MINI tanečnice

Elen Pastorčáková 9.místo

Duo 3.místo - Julie Lišková a Elen Pastorčáková

 

1.10. Brno

 

Sólo MINI Julie Lišková - 2.místo

Sólo DVK Nikola Fojtíková - 2.místo

Malá skupinka JVK -2.místo

Duo MINI Lišková-Pastorčáková - 2.místo

Duo HVK Satinová-Fojtů -4.místo

Malá skupinka DVK-5.místo

Sólo DVK Šárka Válkova - 7.místo

Sólo MINI Elenka Pastorčáková - 7.místo

Sólo HVK Nikola Řeháková - 8.místo

Sólo JVK Irena Bičejová - 9. místo

Sólo DVK Amálka Gbelcova - 10.místo

Sólo JVK Michaela Juřičková - 15.místo

Sólo JVK Julča Dorňaková - 15.místo

Sólo DVK Eliška Šenkeříková - 27.místo


14.10.2017 Brno

MS junioři 3 místo -přestup do extraligy

Duo mini -2.misto (Pastorčáková-Lišková)

Duo Hvk -5 místo (Satinová-Fojtů)

Sólo mini - Elenka Pastorčáková- 7.místo

Sólo mini - Julinka Lišková- 2.místo

Sólo děti - Eliška Šenkeříková - 36. místo

Sólo děti - Šárka Válková - 10.místo

Sólo děti - Nikola Fojtíková - 4.místo - přestup do děti A

Sólo juni B - Julča Dorňaková 24 místo

Sólo juni A- Linda Zoubkova -23

Sólo juni A -Míša Juřičková- 20

Sólo juni A -Irena Bičejová -8

Sólo Hvk -Nikola Řeháková -3.místo

 

3.11.2017 Brno

1. místo Nikca Fojtikova děti A

2. místo Julie Lišková- mini

2. místo Pastorčáková-Lišková- duo mini

5. místo- malá skupina DVK

6. místo- Elen Pastorčáková -mini

7. místo Fojtů-Satinová -duo hvk

8. místo Šárka Válková děti B

10. místo Irena Bičejová -juni A

16-17. místo- Amálie Gbelcová- děti B

17. místo Julča Dornakova- juni B

18-19. místo Eliška Šenkeříková -děti B

21-22. místo Linda Zoubkova -juni A

21-22. místo Michaela Juřičková -juni A

 

5.11.2017 Děti fitness Ostrava

1. místo Válková Šárka

3. místo Šenkeříková Eliška

 

14.11.2017 Brno

1. místo Děti A-Nikola Fojtíková- přestup do extraligy

2. místo Mini- Julie Lišková

2. místo Mini duo- Lišková-Pastorčáková

4. místo HVK A -Nikola Řeháková-přestup do extraligy

4. místo Juni A- Irena Bičejová-přestup do extraligy

8. místo Děti B- Amálie Gbelcová

12. místo MS Junioři -extraliga

12-13. místo HVK Duo extraliga Satinová-Fojtů

14. místo Mini -Elen Pastorčáková

14. místo Děti B-Šárka Válková

16. místo Juni B Julča Dorňáková

19-21.místo Juni B- Michaela Juřičková

23-24.místo Juni B-Linda Zoubkova

41. místo- Juni extraliga- Alexandra Strnadová

 

18.11.2017 Chomutov

Nikolka Fojtikova - 16.místo -děti

Aja Strnadova - 21.místo -juni

Irca Bičejová - 39-41.místo-juni

Nikca Rehakova - 28.místo-hvk

 

24.11.2017 Děti fitness Otrokovice

One in group:

Válková Šárka-1. místo

Pastorčáková Elen-1. místo

Kebísková Mia- 2. místo

Němečková Sára-2. místo

Ovesná Klára-3. místo

Kollerová Nikola-4. místo

Haragová Abigail-5. místo

Liška Jakub-6. Místo

 

O pohár:

Válková Šárka-1. místo

Lišková Julie-2. místo

Pastorčáková Elen-3. místo

Šenkeříková Eliška-4. Místo

 

2.12.2017 MČR Bohumín

2. místo Julie Lišková- solo mini

2. místo Lišková-Pastorčáková- duo mini

9. místo malá skupina junioři lovefool

10. místo Elen Pastorčáková-solo mini

14. místo Nikola Fojtíková- solo děti

33. místo Nikola Řeháková- solo hvk

33-34.místo Alexandra Strnadová

O pohár prezidenta CDO

21-23. místo Irena Bičejová- solo Juni

35-36. místo Michaela Juřičková-solo Juni

 

10.12.2017 Vánoční elesshow Valašské Klobouky

  

 -------------------------------------------------------------------------

 

Sezona TS ELES 2016/2017

Výsledky soutěží TS ELES 2017

Domácí soutěž O valašský klobouk 25.3.2017

1. místo Sia-show dance -Juni A
1. místo Snow white-Děti A
1. místo Time enemy-Juni A
1. místo Heart beat-HVK
1. místo Trnečková-senioři
2. místo Boty boty do roboty-Děti B
2. místo Joo koupel přijde vhod-Mini A
3. místo Jednou budu princeznou-Mini B
4. místo Untill I can-Juni B
Hlavní cena poroty-Sia-Juni A

 CDO-1.4.2017 Přerov

1. místo HVK- přeřazení extraliga
1. místo JUNI A- přeřazení extraliga
1. místo Děti A- přeřazení II. liga
1. místo Děti B
1. místo Rodiče
2. místo MINI A
2. místo JUNI B
Obrovská gratulace:)

CDT-2.4.2017 Otrokovice

1. místo děti A
1. místo juni A
1. místo děti B
2. místo maminky
3. místo mini A
Gratulujeme a ted pěkně nabrat sílu po náročném dvoudenním maratonu:)

 TSR-9.4. Zlín

1. místo JUNI A
1. místo maminky
2. místo děti
3. místo hvk

 Tancer cup-15.4.2017 Zlín

1. místo Juni A
1. místo mini A
2. místo Juni A
2. místo Děti B
3. místo Mini B
3. místo Děti A
3. místo Juni B
3. místo HVK

Díky všem za úžasnou reprezentaci a za bojového ducha i ve smíchaných kategoriích a velké konkurenci. Všech našich 8 choreografií skončilo na bedně:)

 Děti fitness-23.4.2017 Otrokovice

Děti A-1. místo
Mini A-1. místo
Děti B-2.místo
Juni B-2. místo
Mini B-3. místo

 TSR-MM-30.4. Zlín

CDO-1.5.2017 Bohumín

mini A- 3. místo a postup na MČR
děti B- 3. místo a postup na MČR
Maminky-3 .místo a postup na MČR
děti A- 4.místo a postup na MČR
juni B- 2. místo a postu na MČR
juni A- 6. místo ( extraliga)- postup na MČR
HVK-2. místo a postup na MČR

 Hot dance-6.5.2017 Zubří

1.místo -mini a
1.místo děti b
2.místo maminky

 Fren dance-6.5.2017 Frenštát p.R.

1.místo -mini b
2.misto-juni b

Včelín-13.5 Bystřice p.H.

Naše princezny MB si dneska z Bystřice přivezly medajle za krásné 3. místo:) Gratulujeme:)

Dance evolution-20.5. Přerov

I přes velkou konkurenci, jsme si odvezli krásné umístění:)
mini A-Joo koupel přijde vhod-1. místo
děti B-Boty boty do robory- 3. místo
děti A.Snow white-4. místo
juni b-Untill I can-6. místo
maminky-Trnečková- 4. místo

 CDO Praha 27.-28.5.2017.
Výsledky :
Mini A - vicemistryně ČR
Děti b - 2.Vicemistryně ČR
Juni b - 2.Vicemistryně ČR
Juni A - účast v mistroství ČR v extralize je vítězství děvčat i trenérek :)
Jsme hrdí na vaše výkony, práci a výchovu nových trenérek a podporu rodičů. Sportovní klub na malém městě prakticky bez podpory sponzorů dokáže soutěžit na několika výkonnostních úrovních s nominací na evropské soutěže. Blahopřejeme !!!

 TSR- 2.-3.6.

Soutěže a vystoupení  TS ELES podzimní liga 2016

 6.11. Brno Výstaviště Brno, Pavilon E, spodní patro, přední část,

Předběžný harmonogram
Sólo Juni B, Juni A - 11:40 - 1 kolo
Sólo Mini - 12:30 - 1.kolo
Sólo Hvk - 13:25
Vyhlášení 14:35
Duo - Juni M - 15:30

 

30.10. Brno

Výsledky

Duo - Juni A - Charvátová, Strnadová - 2.místo (přesun do M)
Sólo - Mini - Fojtíková Nikolka - 4.místo
Sólo - Juni A - Strnadová Alexandra - 7.místo
Sólo - Hvk A - Marcaníková Aneta - 8.místo
Sólo - Hvk A - Satinová Monika - 10.místo
Sólo - Juni B - Zoubková Linda - 13.místo
Sólo - Juni B - Brlicová Vanesa - 16.místo
Sólo - Juni B - Kaššová Anita - 17.místo
Sólo - Juni B - Juřičková Michaela - 20-21.místo
Sólo - Juni B - Bičejová Irena - 22- 23.místo
Sólo - Juni B - Plšková Gabriela - 24.místo

2.10. Brno sola

MINI (A)
3. místo Fojtíková Nikola

JUNI (B)
5. - místo Brlicová Vanesa
16 - 17. místo Juřičková Michaela
18-19. místo Zoubková Linda
21. místo Plšková Gabriela
22-23. místo Bičejová Irena

JUNI (A)
Sólo - 16. místo Strnadová Alexandra
Duo - 7.8 místo Charvátová Tereza , Strnadová Alexandra

HVK (A)
4. místo - Marcaníková Aneta
7. místo - Řeháková Nicola
10. místo - Satinová Monika

Všem sólistům děkujeme za úžasnou reprezentaci.

...................................................................

Sezona TS ELES 2016/2017

ÚSPĚCHY TANEČNÍ SKUPINA ELES 2016

Otrokovice  děti fitness 17.1.2016

one in group MINI:
1. místo - Kristýnka Mačková
3. místo - Nikolka Fojtíková
4. místo - Barunka Pagáčová
5. místo - Terezka Rumánková
6. místo – Nela Vaculíková

one in group DĚTI:
3. místo - Michaela Rumánková
5. místo - Anita Kaššová
6. místo - Linda Zoubková

one in group JUNIOŘI:
1. místo - Alexandra Strnadová
2. místo - Natálie Bodláková
3. místo - Nicola Řeháková
4. místo - Monika Satinová
5. místo - Emma Měřičková

o pohár:
1. místo - Alexandra Strnadová
3. místo - Vanesa Brlicová
3. místo - Alžběta Dorňáková
6. místo - Julie Dorňáková

 

26. 3. 2016 – Tancer Cup Zlín

 2. místo MINI A
3. místo DĚTI A

 2. 4. 2016 – CDO Olomouc
1. místo DĚTI A

1. místo JUNI A

3. místo MINI A

  

9. 4. 2016 - TSR-region

 1. místo MINI A

1. místo MAMINKY

2. místo JUNI A

3. místo DĚTI A


 

16.4.2016- Děti fitness Otrokovice

  1 místo solo -Alexandra Strnadová
1. místo solo -zpěv- Bernadeta Strnadová
1. místo duo - Drgová Tereza, Dorňáková Julie
1. místo MINI A
2. místo solo - Alžběta Dorňáková
2. místo MINI B 
 

2. místo JUNI A

3. místo JUNI B

3. místo MAMINKY

3. místo solo- Nicola Řeháková
3. místo solo- Nikola Fojtíková
3. Místo solo- Michaela Rumánková
4. místo solo- Kristýna Fůsková
4. místo solo - Zoubková Linda

  4. místo DĚTI A

 4.místo DĚTI B

23.4 2016 O zlatý pohár Bav klubu  Příbor:
1. Místo DĚTI B
2. Místo MINI B
3. místo JUNI B

 

23.4.2016 Děti fitness Brno

 1. místo-solo- Nikola Fojtíková

 30.4.2016 Nový Jičín
2. místo MINI B

2. místo DĚTI B

2. místo JUNI B

  

7.5.2016 CDO –MORAVA

 1. místo ( mistři moravy) JUNI A

1. místo (mistři moravy) DĚTI A

4. místo MINI A


7.5.2016 Taneční soutěž FREN DANCE-Frenštát pod Radhoštěm
1. místo Mini B

 4.5.2016 Taneční soutěž  Bystřice pod Hostýnem
1. místo MINI B
3. místo JUNI B
4. místo DĚTI B

CENA POROTY- JUNI B

  21.5.2016 Dance evolution Přerov

 2. místo MINI A

3. místo JUNI A

3. místo JUNI B

5. místo DĚTI A

5. místo MAMINKY

22.5.2016-MČR TSR-MINI

8.místo MINI A

22.5.2016-Havířov

 1. místo MINI B

  

30.5.2016 MČR- CDO

 1. místo (mistři ČR) DĚTI A

6. místo (2 liga) JUNI A

 

30.5.2016 MČR- děti fitness

 

1. místo MINI B

1. místo solo Fojtíková

3. místo JUNI B

4. místo DĚTI B

  

4.6.2016 MČR-děti fitness

 1. místo MINIA

2. místo solo Fojtíková

3. místo duo Drgová-Dorňáková

4. místo- solo profi Strnadová

4.6.2016 MČR TSR
10. místo MAMINKY  (TOP10)

 

5.6.2016 MČR TSR

 3.místo JUNI A

 

19.6.2016 O Val. Klobouk

 1. místo MINI A

1. místo JUNI A

1. místo MAMINKY

2. místo MINI B

2. místo DĚTI A

2. místo JUNI B

2. místo DĚTI B

3. místo DĚTI průprava

3. místo MINI průprava

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky O valašský klobouk 2.5.2015